Publicēts PLF Divpadsmitās asamblejas ziņojums

10. Aug, 2018

“Spēkpilna iespēja atkārtoti veltīt sevi Dieva misijai pasaulē”

Pasaules Luterāņu Federācijas (PLF) Divpadsmitās asamblejas ziņojums ir ticis publicēts un ir pieejams kā lejupielādēšanai, tā arī drukātā formātā. Asambleja notika 2017. gadā no 10. maija līdz 17. maijam Vindhukā, Namībijā. Ziņojuma galvenā tēma ir par atbrīvošanu Dieva žēlastībā, un ziņojumā ir iekļauta Asamblejas vēsts, kā arī prezentācijas, publiski paziņojumi un rezolūcijas.

PLF Divpadsmitās asamblejas tēma bija “Dieva žēlastības atbrīvoti”, kas tālāk tika izzināta ar trīs apakštēmu palīdzību: “Pestīšana – nav paredzēta pārdošanai”, “Cilvēki – nav paredzēti pārdošanai” un “Radība – nav paredzēta pārdošanai”. Ziņojums satur galvenā runātāja ārsta Dr. Denisa Mukveges uzrunu, kurā viņš sasaistīja Asamblejas tēmu ar seksuālās vardarbības problēmām Kongo Demokrātiskajā Republikā, kā arī apakštēmu ievadus.

“Pārlasot ziņojumu, man prātā nāk patīkamas atmiņas par tiem daudzajiem skaistajiem mirkļiem, kurus esmu pieredzējis Namībijā,” saka PLF ģenerālsekretārs mācītājs Dr. Martins Junge. “Asambleja sniedza spēkpilnu iespēju atkārtoti veltīt sevi Dieva misijai pasaulē un darīt to kopā kā vienotai baznīcu kopībai.”

Asamblejas vēstījums un tajā pieņemtās rezolūcijas tika iekļautas stratēģijas attīstības plānā, piebilda PLF ģenerālsekretārs. “Lai šis ziņojums mums kalpo par atjaunotu iedrošinājumu vēstij, ko jau esam dzirdējuši, kad piedzīvojām to skaistumu un spēku, ko sniedza kopienas pulcēšanās Vindhukā.”

“Asambleja sniedza spēkpilnu iespēju atkārtoti veltīt sevi Dieva misijai pasaulē un darīt to kopā kā vienotai baznīcu kopībai,” PLF ģenerālsekretārs Dr. Martins Junge.

Lejuplādēt ziņojumu no PLF mājas lapas var šeit: https://www.lutheranworld.org/content/resource-report-twelfth-lwf-assembly

 ŽENĒVA, Šveice

12./03./2018.

Avots: Pasaules luterāņu federācijas ziņas: “Report of Twelfth LWF Assembly published”.