Latviešu mācītāja Dace Zušmane ir ieguvusi kvalifikāciju Sērošanas Dziedināšanā

22. Sep, 2020

Ar prieku paziņojam, ka latviešu izcelsmes mācītāja Dace Zušmane (Zusmanis) ir kļuvusi par Sērošanas Dziedināšanas metodes speciālisti!

Dace Zušmane ir dzimusi Latvijā, absolvējusi Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultāti. Pirms divdesmit gadiem pārcēlās uz dzīvi ASV, kur tika oridnēta par mācītāju LELBĀL. Dace ir profesionāla kapelāne ar izglītību, kvalifikācijām, daudzpusīgu kalpošanas pieredzi ASV, un līdztekus ir veicinājusi arī savu garīgo interešu loku. Daces svarīgākā kvalifikācija ir kopā būšana ar sērotājiem draudzes un slimnīcas darbā, kā arī viņas pašas dzīves daudzo zaudējumu un sērošanas pieredze. 

Dace saka: 

“Es vēlos dalīties ar cerību, kuru esmu atradusi caur Sērošanas Dziedināšanas Metodi (Grief Recovery Method Institute) un caur savas sirds aicinājumu izplatīt to Latvijā un pasaulē.”

Mācītājas Daces Zušmanes lekciju “Ceļojums caur sērām uz dziedinātu sirdi” varēs noskatīties tiešsaistē šā gada 25.septembrī no plkst. 17.00- 19.00 Torņakalna Zoom platformā.

Torņakalna virtuālajai telpai vietnē Zoom varēs pievienoties, sekojot šai adresei: https://zoom.us/j/8510447450
Parole: 281988

Lekcijā uzzināsiet:
• Kas ir sērošana: tās definīcijas un mīti.
• Kā izpaužas nedziedinātas sēras un kā tās ietekmē mūsu dzīves visos līmeņos.
• Pandēmijas laika pārmaiņas, izaicinājumi un iespējas.
• Kā mēs varam sevi un cits citu sērās atbalstīt: konkrētas rīcības.

Sēru dziedināšanas metode ir palīdzējusi miljoniem cilvēku atstāt savas sāpes (ne atmiņas) pagātnē. Lekcija ir kā ieskats šajā metodē, ar cerību, ka ikviens līdzdalībnieks saskatīs sevī iespēju noslēgt attiecības ar konfliktējošām sajūtām par notikušo nesenā vai senā pagātnē.

Dalība lekcijā pret ziedojumu. 
Ziedojums ar pārskaitījumu saņēmējam: SIA “Torņakalns”
Konts: LV49HABA0551047079831 (Swedbank)