Pārdomām par sieviešu ordināciju
 
BildeBildeBilde
 
otrdiena, 03. 08, 2021
Mūsu dzīves apraksti / Mācītājas
 

mācītāja Daira Vāvere
30.03.2018


Dzimusi: 02.05.1967. Saldū

Ordinēta: 29.08.2016. Straumēnos Catthorpe

Draudzes: Ziemeļanglijas un Mančestras draudze

Par dzīvi

Mācītāja Daira Vāvere aprūpē Mančestras un Ziemeļanglijas (Bradfordā un Līdsā) draudzes.

Dzimusi 1967. gada 2. maijā Saldū. Izglītību ieguvusi: Saldus 2. vidusskolā, Liepājas Valsts pedagoģiskajā institūtā (augstākā izglītība, specialitāte – pamatskolas un mājturības skolotāja);

Latvijas Universitātē (izglītības zinātņu maģistra grāds pedagoģijā); Daremas universitātes Sv. Jāņa koledžā Notingemā (augstākā izglītība teoloģijā, kalpošanā un misijā).

Strādājusi: par sākumskolas, mājturības un kristīgās mācības skolotāju Saldus 2. vidusskolā, Druvas vidusskolā, Saldus sākumskolā; par sekretāri LELB arhibīskapa kancelejā, LR Saeimas Saimnieciskajā komisijā; par projektu vadītāju Vecumnieku pagasta padomē, par finanšu administratori Lielbritānijas “Daugavas vanagu” fonda īpašumā “Straumēni”.

Vadījusi Saldus Sv. Jāņa draudzes svētdienas skolu, izglītību pēc tam iegūstot Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātes organizētajos Svētdienas skolotāju sagatavošanas divgadīgajos kursos.

Kopā ar ģimeni, vīru mācītāju Viesturu Vāveri un meitu Katrīni, Lielbritānijā ieceļojusi 2008. gadā.

Pēc teoloģiskās izglītības iegūšanas un saņemot Ziemeļanglijas draudzes aicinājumu būt par šīs draudzes garīgo aprūpētāju, ordinēta par LELBĀL mācītāju 2016. gada 29. augustā.

Labprāt auž un nodarbojas ar sevis izzināšanu.
      Atpakaļ