Pārdomām par sieviešu ordināciju
 
BildeBildeBilde
 
ceturtdiena, 24. jūnijs, 2021
Mūsu dzīves apraksti / Liecības
 

2010

Zini savu vietu
14.05.2010

Nesenās diskusijas presē un televīzijā par Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga noraidošo attieksmi pret sieviešu ordināciju mācītāju amatā mudinājusi kādu laikraksta "Kurzemnieks" lasītāju sievieti savu viedokli izteikt garā vēstulē. (Publicējam saīsināti)

Lasīt vairāk ...


Sirds pārveidojas kalpošanā
14.05.2010

Kad evaņģēlistei AGRITAI STAŠKO saku, ka vēlos viņu intervēt kā cilvēku savā vietā, viņa bez klīrēšanās piebalso: "Jā, es tiešām esmu savā vietā. Jūtu to pēc miera dvēselē un pēc tā, ka man ir gandarījums par procesu, par risinājumiem un augļiem. Un pēc tā, ka ir ierosmes atkal kaut kam jaunam.”

Lasīt vairāk ...


Rudīte Losāne, Iļguciema sieviešu cietuma kapelāne. Dievs un laiks dziedina visas brūces
12.05.2010

Tas notika pirms četriem gadiem. Dievs aizsaulē aizsauca skaistu meiteni pašā jaunības burvībā – 22 gados, kad viss vēl priekšā un tik daudz gribas paveikt. Mariku Losāni. Ticīgu, labestīgu meiteni. Tagad, pēc četriem gadiem, viņas māte, Iļģuciema cietuma kapelāne Rudīte Losāne, izvērtē laiku pēc meitas aiziešanas mūžībā. Tas viņai bijis piepildīts ar cilvēkmīlestību, veicot kalpošanas misiju Iļģuciema sieviešu cietumā. "Man tagad ir daudz garīgo meitu cietuma mūros, kuras izcieš sodu par likuma pārkāpumiem. Bet viņas reiz ies ārā no cietuma. Jaunākās domā par ģimenes dibināšanu, par izglītību, vecākās pārvērtē savu dzīvi un domā, kā sākt to no jauna. Es viņas visas mīlu – bez mīlestības nevar šo darbu darīt," atzīst Rudīte Losāne.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2019 (1)   
2017 (2)   
2014 (1)   
2011 (1)   
2010 (3)